Przejdź do treści

Ile kosztuje ekipa remontowa w Warszawie?

usługi budowlane w Warszawie

Firma ADREM remonty Warszawa to kompleksowo działające przedsiębiorstwo usługowe. Profesjonalni fachowcy z dziedziny murarstwa, tynkarstwa, glazurnictwa, hydrauliki, elektryki i wielu innych dziedzin tworzą na co dzień wspaniałe realizacje remontowo-budowlane. Uzupełnieniem działań firmy jest oferta projektowania wnętrz oraz mebli.

Najlepsza ekipa budowlana Warszawa

Współpraca z firmą Adrem może się rozpocząć już na etapie budowy, obejmującym realizacje firmowe jak i prywatne. Nasza grupa fachowców dzięki wykorzystaniu parku maszynowego, ma również możliwość wykonania prac niestandardowych. Potwierdzeniem oferowanej przez nas jakości, jest możliwość zapoznania się z naszymi realizacjami, w zakresie obiektów administracyjnych i usługowych. Dzięki prowadzonemu w ramach firmy biuru projektowemu, możliwa jest realizacja budowy czy remontu od projektu do oddania gotowego budynku zleceniodawcy.

Adrem buduje i remontuje nie tylko mury ale zajmuje się również wykonywaniem prac dekarskich, wraz z montażem systemów odprowadzających wodę deszczową czy instalacji odgromowej. 

Instalacje 

Kolejnym etapem budowy i remontów generalnych realizowanym przez firmę Adrem jest wykonanie prac z zakresu hydrauliki. Oferta obejmuje naprawę istniejących sieci hydraulicznych a także tworzenie nowych przyłączy. 

Poza pracami hydraulicznymi przeprowadzamy budowę, wymianę oraz naprawę instalacji elektrycznych od etapu tworzenia sieci, przez montaż oświetlenia i podłączenie urządzeń elektrycznych potwierdzone wpisem w karcie gwarancyjnej.

Wykonując remont generalny zapewniamy możliwość wyburzenia ścian i przerobienia istniejących instalacji, w zgodzie z wybranym projektem budowlano-wykończeniowym. W wielu miastach znajdziemy budynki, w których instalacje w obrębie mieszkań wymagają wykonania prac takich jak usługi budowlane, Warszawa nie jest tutaj wyjątkiem. W trakcie remontu warto więc postawić na kompleksową wymianę instalacji, tak by nie zaskoczyła nas zaraz po zakończeniu prac wymiana instalacji, zarządzona przez administratora budynku.

Wykończenia pod klucz

Adrem oferuje kompleksowe wykonanie wykończeń mieszkań i domów pod klucz. Prace wykonywane przez naszych specjalistów to min. układanie płytek ceramicznych, kamienia i spieku kwarcowego wraz z pracami przygotowawczymi i wykończeniowymi. Podobnie jak w  trakcie remontu, w łazienkach zajmujemy się montażem armatury, wykonaniem izolacji czy mocowaniem mebli. Dobrze położona glazura i profesjonalnie zamontowane sprzęty, są gwarancją zadowolenia z efektu i bezpieczeństwa użytkowania zastosowanych rozwiązań.

Zobacz też: Remonty Warszawa Bielany

W pozostałych pokojach wykonujemy gładzie na wcześniej położonych tynkach, malowanie, układanie paneli lub parkietu. W razie potrzeby gipsujemy ubytki  oraz wykonujemy zabudowy istniejących instalacji. Ponadto oferujemy możliwość zaprojektowania wnętrz oraz mebli, które stanowią podkreślenie charakteru pomieszczeń i nadanie im spójności. Wykończenia pod klucz dają możliwość oddania całości prac naszej firmie, w tym czasie możesz wyjechać na wakacje i po powrocie cieszyć się z zupełnie nowych wnętrz.

Malowanie biur Warszawa

Usługi wykończenia pod klucz oraz remontu generalnego wykonujemy również w biurach i innych obiektach o charakterze administracyjnym i użytkowym. Czynnością która jest najczęściej wykonywana w ramach tego typu zleceń jest malowanie ścian. Pozwala to na szybkie i spektakularne nadanie wnętrzom stylu. Dzięki posiadanemu doświadczeniu, malowanie wykonywane przez nas jest szybkie, czyste i dokładne. Pozwala to na zminimalizowanie czasu niedostępności pomieszczeń i tym samym wpływa na zmniejszenie całkowitego kosztu inwestycji.

Zaufaj profesjonalizmowi i doświadczeniu i oddaj nam swoje prace, a my czyli firma budowlana Warszawa – Adrem pozwolimy Ci się cieszyć z nowych, doskonale wykonanych i pięknych wnętrz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *